ماشین های موجود

فرآیند باربری تهران اصفهان

۰۲۱۸۸۲۰۳۲۱۶
۰۲۱۸۸۲۰۵۷۱۴
۰۲۱۸۸۲۰۵۹۴۷
۰۲۱۸۸۲۰۵۱۶۳
۰۹۱۹۰۳۹۱۶۸۲
۰۹۱۹۰۳۹۱۶۸۳


حمل و نقل بار و ارائه خدمات با تریلی کفی ، تریلی بغل دار ، ترانزیت ، کشنده ، خاور مسقف ، خاور روباز ، تک چرخ ، جفت(ده چرخ) ، نیسان انجام میپذیرد

به صورت کلی حمل و نقل کالا به دو صورت عمده بار و خرده بار انجام می شود. باربری تهران اصفهان با دارا بودن زیر ساخت های مناسب، قادر به خدمات رسانی در هر دو حوزه ی مذکور می باشد. حمل بار بوسیله انواع کامیون ( تریلی، ده چرخ،شش چرخ،خاور و غیره) از مبدا تهران به تمام نقاط ایران در هر وزن و ابعادی صورت می پذیرد. دسترسی به شبکه گسترده ناوگان حمل و نقل جاده ای و به کارگیری کارشناسان خبره در امر حمل بار، از دیگر ویژگی های خدمات ما می باشد.


حمل بار سنگین و فوق سنگین

حمل قطعات فوق سنگين در باربری تهران اصفهان از جمله پرچالش ترين عمليات های حمل برای صنایع مادر می باشد که نیاز به تجهیزات پیشرفته، کارشناسان حرفه ای و محاسبات دقیق دارد. جابجایی بارهای سنگین و فوق سنگین توسط بوژي، كمرشكن، كشويي، پايپ، كفي، چادري به تمام نقاط كشور از جمله خدمات ما می باشد.


بسته بندی کالا

بسته بندی در حمل و نقل مفهومی متفاوت از معنای عام خود دارد . بسته بندی در باربری تهران اصفهان به هنر بسته بندی اجناس و وسایل در زمانی گفته می شود که هدف پیش رو انتقال و جابجایی است. پس از بررسی مشکلات تعداد زیادی از مشتریان خود در امر بسته بندی کالا، جهت رفع این نیاز اساسی تصمیم داریم تا در آینده ای نزدیک ارائه خدمات در این زمینه را آغاز نماییم.